kresba tuší, akvarel
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Goldflam
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Goldflam
kresba tuší, akvarel
v 16 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD Kája Saudek
akvarel, tuš, běloba
v 10,5 ✕ š 15,5 cm
Signatura: PD C. Bouda
kresba fixem, papír
v 21 ✕ š 30 cm
Signatura: PD monogram Ji
barevná kresba perem
v 5 ✕ š 5 cm
Signatura: PD V. Kubašta
linoryt, kresba tužkou, dopis
21,5 x 10 / 19,5 x 9 cm
Signatura: 2 x UD M. Houra 72, 1 x M. Houra
4 x kresba tužkou
21 x 10 / 10 x 21 cm
Signatura: 4 x UD Houra 72
akvarel, tuš
v 37 ✕ š 21,5 cm
Signatura: LD monogram AP
kresba uhlem, vrypy
v 41 ✕ š 27 cm
Signatura: PD monogram AP
akvarel, tuš
v 42 ✕ š 34 cm
Signatura: LD Ant. Procházka
barevný pastel, křídy
v 45,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD Petrovan 70
akvarel, pastel, papír
v 23,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: LD monogram H. Š. 96
akvarel, pastel, papír
v 26 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD monogram H. Š. 96
v 62 ✕ š 48 cm
Signatura: PD F. Chmelař 1979
akvarel, karton
v 29,5 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Bochořáková
akvarel
v 43 ✕ š 31,5 cm
barevný pastel, ruční papír
v 44 ✕ š 29 cm
Signatura: UD Boštík 88
v 15,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: LD monogram FH 44
50. léta 20. stol.
akvarel
v 14,5 ✕ š 12,5 cm
Signatura: PD monogram Slk
litografie, akvarel
v 18,5 ✕ š 8 cm
Signatura: PD Zívr
asfalt, karton
v 41,5 ✕ š 29 cm
Signatura: LD monogram AP
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
asfalt, papír
v 22 ✕ š 33 cm
Signatura: PD monogram AP
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
kombinovaná technika, křídy, pastel, karton
v 28 ✕ š 23 cm
Signatura: PD Jaroslav Čermák
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |