kresba tuší, tužka
v 21,5 ✕ š 14 cm
Signatura: PD A Moravec
dřevoryt, kvaš 10/100
v 13,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD Tyxa Jaroslav 85
koláž, skládaný papír, kresba tužkou
v 30,5 ✕ š 44,5 cm
Signatura: na rubu D. Chatrný 80
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD P. Rudolf 81
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD P. Rudolf 81
kresba tuší, běloba
v 21 ✕ š 29 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
v 52 ✕ š 72,5 cm
Signatura: PD monogram 35 KPK
akvarel, tuš
v 88 ✕ š 60 cm
Signatura: PD monogram KPK ?5
v 16,5 ✕ š 9 cm
Signatura: LD slepotiskové razítko pozůstalosti autora
kresba, barevné fixy
v 58 ✕ š 40,5 cm
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
v 30 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: neznačeno
v 8,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 30 ✕ š 11,5 cm
Signatura: neznačeno
tempera, tisk
v 48,5 ✕ š 50 cm
Signatura: UD R. Fila 08
tempera, barevný tisk
v 48,5 ✕ š 50 cm
Signatura: UN R. Fila 08
akryl, barevný tisk
v 47 ✕ š 47 cm
Signatura: PD R. Fila 11
tempera, barevný tisk
v 47,5 ✕ š 43 cm
Signatura: PD R. Fila 91
tempera, barevný tisk
v 48,5 ✕ š 50 cm
Signatura: UN R. Fila 08
tempera, barevný tisk
v 49 ✕ š 50 cm
Signatura: UN R. Fila 08
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: LD 97 Boris Jirků
kresba tužkou, tempera, karton
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD 97 Boris Jirků