akvarel, kresba tuší
v 59 ✕ š 43 cm
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
akvarel
v 70 ✕ š 50 cm
Signatura: UD monogram Kpk
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akvarel, karton
v 20 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PN ABílek 1913
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akvarel, karton
v 25,5 ✕ š 32,5 cm
Signatura: nezjištěna, PD 1913
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
v 34 ✕ š 23,5 cm
Signatura: PD monogram VŠ 19, 1/6 19
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
uhel, karton
v 22 ✕ š 31 cm
Signatura: PD R. Krelička 1924
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
akvarel
v 24,5 ✕ š 35 cm
Signatura: LD 1. IX. 1917 Feuerstein
v 14 ✕ š 18 cm
Signatura: UD monogram E. F. 29
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, ruční papír
v 35 ✕ š 25 cm
Signatura: UD Emil Filla 37
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
akvarel, papír
v 29,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: PD razítko Kupka
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
kresba tužkou, pastel
v 9,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: UD razítko Kupka
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kvaš
v 31 ✕ š 21,3 cm
Signatura: PD Kupka 1925
akvarel, papír
v 27,8 ✕ š 23,9 cm
Signatura: UD Kupka
Vyvolávací cena: | 1 300 000 Kč |
v 31,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram AP
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kresba tuší, běloba
v 27 cm
Signatura: PD A. Justitz
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
v 30 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kombinovaná technika, pastel, karton
v 35,5 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PN F. Gross 46
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, tuš
v 20,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
autorsky kolorovaná litografie, pastel, karton
v 22,5 ✕ š 26 cm
Signatura: PN Fr. Gross 44
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
koláž, tuš, kvaš
v 24,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: PD monogram AH 63
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
kresba uhlem
v 22 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD Reynek
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kombinovaná technika, kvaš, papír
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: LU monogram T
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
v 49,5 ✕ š 32 cm
Signatura: UD Karel Nepraš 1973
v 35 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Karel Nepraš 1975