v 89,5 ✕ š 66 cm
Signatura: PD Ilja Sainer, autorské razítko na rubu
v 90 ✕ š 66 cm
Signatura: PD Ilja Sainer, Ilja Sainer a autorské razítko na rubu
koláž, malba, deska
v 42,5 ✕ š 26 cm
Signatura: na rubu V. Malina
tempera, barevný tisk
v 48,5 ✕ š 50 cm
Signatura: UN R. Fila 08
tempera, barevný tisk
v 49 ✕ š 50 cm
Signatura: UN R. Fila 08
tempera, barevný tisk
v 48,5 ✕ š 50 cm
Signatura: UN R. Fila 08
akryl, barevný tisk
v 40 ✕ š 32 cm
Signatura: UD R. Fila 94
akryl, barevný tisk
v 47 ✕ š 32 cm
Signatura: PD R. Fila
akryl, barevná fotografie
v 30,5 ✕ š 46 cm
Signatura: LD R. Fila 00
akvarel, pastel, tuš
v 42 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Konůpek 43
kresba tužkou, akvarel
v 30 ✕ š 22 cm
Signatura: neznačeno
v 30 ✕ š 28 cm
Signatura: neznačeno
barevný tisk, barva, kresba fixem, texty kuličkovým perem, oboustranné
v 30 ✕ š 42 cm
kresba tužkou, pastelka
v 62 ✕ š 44,5 cm
Signatura: PU leden 1977 – Ladislav Novák
kombinovaná technika, papír
v 47 ✕ š 63 cm
Signatura: PD F. Gross 66
malba tuší, papír
v 26,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram K 58
v 97 ✕ š 74 cm
Signatura: PD Matal 57
v 30 ✕ š 22 cm
Signatura: PD F. Gross 45
frotáž
v 22 ✕ š 15,5 cm
Signatura: LD 3/7 46 Tikal
kresba tužkou, karton
v 36 ✕ š 48 cm
Signatura: UD V. Sychra 1944
v 46 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Bob 2023 a autorské razítko, autorské razítko na rubu
v 50 ✕ š 32 cm
Signatura: PD Bob 2008 a autorské razítko, autorské razítko na rubu
v 42 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Bob 2020, autorské razítko na rubu
japonská tuš, kombinovaná technika
v 46 ✕ š 34 cm