kresba tužkou, pastel
v 41,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Věruna, na rubu Věruna Melčáková - Juneková
pastel, tužka, karton
v 41,5 ✕ š 30 cm
froasáž, akvarel, ruční papír
v 29 ✕ š 42 cm
Signatura: LD monogram LN 12. 7. 92
v 32 ✕ š 24 cm
Signatura: PD monogram P. K.
v 25,5 ✕ š 17 cm
Signatura: UD Zd. Kučera 87
uhel, pastel, papír, lepenka
v 37 ✕ š 24 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, papír na lepence
v 42 ✕ š 59 cm
Signatura: PD F. Bič 87
kresba tuší, papír na kartonu
v 44 ✕ š 31 cm
Signatura: LD monogram FS
3 x kresba tužkou
37 x 31,5 / 45 x 32 cm
Signatura: 1 x PU Süsser, 1 x PD monogram F. S.
akvarel, tužka, oboustranná kresba
v 23 ✕ š 36 cm
Signatura: LD B Tureček 1949
akvarel, tuš, tužka
v 19 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Ehrenhaft
v 23 ✕ š 33 cm
Signatura: PD V. Sychra 41
akvarel
v 20 ✕ š 18 cm
Signatura: LD nečitelná
v 35 ✕ š 22,5 cm
Signatura: PD Vašica O.
akvarel
v 11 ✕ š 14 cm
Signatura: LD P. Pištělka
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD J. Grus
18 x 13,5 cm (kresba)
Signatura: neznačeno
kresba perem
v 21 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno
kresba perem
v 21 ✕ š 12 cm
Signatura: neznačeno
kresba perem
v 30 ✕ š 22 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 14,5 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, akvarel
v 30,5 ✕ š 22 cm
Signatura: PD Tomek, na rubu razítko pozůstalosti autora
akvarel
v 33 ✕ š 25 cm