olej, plátno
70 x 95 cm
Signatura: sign. DU Guderna 47
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kresba tuší, karton
20 x 14 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 43
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
65 x 88 cm
Signatura: sign. LD Janoušek 38
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
tuš, akvarel, karton
30 x 22 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kresba pastelem, karton
31 x 48 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
kresba tužkou, karton
41 x 31 cm
Signatura: sign. LD Zívr 1946 Operace
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
2.pol. 40.let
olej, plátno
57 x 41 cm
Signatura: sign. PD V.Z.
olej, dřevěná deska
75 x 100 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
70 x 90 cm
Signatura: sign. LD J. Hubáček 29
Vyvolávací cena: | 59 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
57,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
40,5 x 52,5 cm
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1896
olej, plátno
60 x 78 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
75 x 58 cm
Signatura: sign. DU AM
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
uhel, bílá pastelka, lepenka
52 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. Mařák
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
pol.19.stol.
olej, plátno
32 x 39 cm
Signatura: sign. LD AP
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, lepenka
60 x 15 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akvarel, papír
19 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD PV
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
30 x 19 cm
Signatura: sign. PD PV
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
46 x 60 cm
Signatura: sign. LN V. Beneš
1908
olej, plátno
68 x 53 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
50 x 55 cm
Signatura: sign. PN Josef Čapek 1927
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej, plátno
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD K. Černý Š 58
1922
olej, dřevěná deska
30 x 34 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 22
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |