tužka, papír
32 x 24 cm
Signatura: sign. DU M. Švabinský
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
tužka, akvarel, papír
28 x 21 cm
Signatura: sign. PD Tichý 53 V.CH.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1954
akvarel, papír
30 x 21 cm
Signatura: sign. DU Tichý 54
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
komb. technika, papír
27 x 21 cm
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
komb. technika, papír
45,5 x 33 cm
Signatura: sign. PD Zívr 1980
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, lepenka
72 x 107 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
70 x 101 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
1881
olej, plátno
64,5 x 93 cm
Signatura: sign. LD Chittussi 1881
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
1899
olej, lepenka
44 x 67 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda 99
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
1899
olej, lepenka
41 x 65 cm
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1895
olej, plátno
49 x 66 cm
Signatura: sign. LD F. Kaván 95
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD Fr. Kaván, květen 1935
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
33,5 x 60 cm
Signatura: sign. LD O. Lebeda
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
20,5 x 26 cm
Signatura: sign. PD Jos. Navrátil
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, lepenka
70,5 x 108 cm
Signatura: sign. LD Porš Gustav
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1901
olej, lepenka
135 x 65
Signatura: sign. PD Aug. Satra 1901
1892
olej, dřevěná deska
28 x 50 cm
Signatura: sign. PD H. Schweiger 92
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD J. Ullmann
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
62 x 84 cm
Signatura: sign. PD J. Ullman
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
pol. 30.let
olej, plátno
54 x 82,5 cm
Signatura: sign. LU J. Bauenfreund
Vyvolávací cena: | 275 000 Kč |
olej, plátno
49,5 x 53,5 cm
Signatura: sign. LD Čapek 39
Vyvolávací cena: | 780 000 Kč |
olej, plátno
137 x 97 cm
Signatura: sign. PN Emil Filla 35
Vyvolávací cena: | 1 600 000 Kč |
olej, dřevěná deska
32 x 48,5 cm
Signatura: sign. DU Emil Filla 28
Vyvolávací cena: | 680 000 Kč |
akvarel, tuš, jap. papír
29 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Foltýn P
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |