1913
olej, malířská lepenka
50 x 35 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 1913
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1915-19
olej, lepenka
32 x 32 cm
Signatura: sign. LD Jar Král
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
47 x 64 cm
Signatura: sign. LD Jar Král 1930
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
67 x 54 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba 40
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |
olej, plátno
21 x 32 cm
Signatura: sign. PD L. Kuba 1943
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
39 x 47 cm
Signatura: sign. LD K L 39
Vyvolávací cena: | 145 000 Kč |
olej, plátno
50 x 48 cm
Signatura: sign. LN Pelc 57
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
58 x 69 cm
Signatura: sign. LD E. A. Longen - Srní 27
olej, plátno
67,5 x 91,5 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 1941
olej, plátno
33 x 25 cm
Signatura: sign. PD K. Souček
olej, plátno
75 x 65 cm
Signatura: sign. PN F. Srp 1926
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
51 x 66 cm
Signatura: sign. LN Fr. Srp 1931
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, překližka
39 x 56 cm
Signatura: sign. PD K. Srp
olej, karton
49 x 65 cm
Signatura: sign. PD Jan Trampota 1923 Pěčín
olej, plátno
50 x 90 cm
Signatura: sign. PD Vaculka 43
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
1924
olej, plátno
50 x 65 cm
Signatura: sign. LD Bořivoj Žufan 24
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
olej, lepenka
36 x 52 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
bronzová plaketa
59 x 16,5 cm
Signatura: sign. Nezjištěna
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
89 x 116 cm
Signatura: sign. LN Emil Filla 28
Vyvolávací cena: | 1 600 000 Kč |
1922
olej, plátno
47 x 49 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 22
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
suchá jehla 11/24
20 x 25 cm
Signatura: sign. PD Boštík
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
lept s akvatintou 3/20
19,8 x 27,8 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 31
1912
kolor. dřevoryt
14,5 x 21,5 cm
Signatura: sign. LD v desce K
barevná akvatinta
34 x 21 cm
Signatura: sign. PD Vojtěch Preissig
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |