kvaš, papír
34 x 44 cm
Signatura: sign. PD Mizera 2.8.44
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, sololit
35 x 49 cm
Signatura: sign. PD Wilem Nowak 73
olej, lepenka
26 x 34 cm
Signatura: sign. LD Panuška
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
53 x 55 cm
Signatura: sign. PD Pelc 29
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, lepenka
37 x 24 cm
Signatura: sign. PD Lin Procházková
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, malířská lepenka
38 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
1951
olej, sololit
50 x 60 cm
Signatura: sign. LN Jan Smetana 51
54 x 44 cm
Signatura: sign. LD K. Souček 74
Vyvolávací cena: | 4 800 Kč |
olej, plátno
47 x 35 cm
Signatura: sign. PD V. Stříbrný
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, plátno
65 x 93 cm
Signatura: sign. PD Lev 33
1915
66 x 50 cm
Signatura: sign. PD 1915 Jan Trampota
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
44 x 57 cm
Signatura: sign. PD Valter 70
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
55,5 x 68,5 cm
Signatura: sign. PD Veris Paris 33
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
2.pol. 50.let
olej, tempera, překližka
33 x 27 cm
Signatura: sign. PD R. Wiesner
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, překližka
25 x 20 cm
Signatura: sign. PN R. Wiesner
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
olej, plátno
47,5 x 53,5 cm
Signatura: sign. PD Josef Zamazal LD 1920
32 x 23 cm
Signatura: sign. PD P.K. 28
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
31 x 45 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 44
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
poč. 30.let
kvaš, pastel, karton
50 x 36 cm
Signatura: sign. DU P.K.
olej, karton
25,5 x 25 cm
Signatura: sign. PD P.K.
30 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 46
akvarel, tuš, karton
18,5 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 33
30 x 25 cm
Signatura: sign. LN P. Kotík 1926
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, lepenka
24 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 40
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |