olej, kvaš, plátno
80 x 60 cm
Signatura: sign. PN Jánuš Kubíček 1964
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
akryl, plátno
19,5 x 27 cm
Signatura: sign. NU A. Lamr 79
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD Martin Mainer
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1994-2000
olej, plátno
71 x 71 cm
Signatura: sign. vzadu Jan Merta
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
68 x 41 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 92
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
48 x 48 cm
Signatura: sign. DU M. Netík 75
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD I. Ouhel 98
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olejové laky, plátno
80 x 66 cm
Signatura: sign. PD V. Preclík 62
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
olej, lepenka
39 x 32 cm
Signatura: sign. DU V. Rožánek
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
komb. technika, karton
59 x 43 cm
Signatura: sign. LD Souček 19. 7. 70
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akryl, plátno
65 x 65 cm
Signatura: sign. PD Střížek 89
olej, sololit
27 x 37 cm
Signatura: sign. LD Š 58
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
komb. technika, plátno
50 x 35 cm
Signatura: sign. LN Aleš Veselý 1972
olej, sololit
70 x 50 cm
Signatura: sign. PD Vohrabal
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
72 x 95,5 cm
Signatura: sign. LD Vohrabal 70
kol. r. 1900
41 x 33 cm
Signatura: sign. LD Z. B.
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, lepenka
35,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček 30
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
kol. r. 1910
olej, překližka
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
olej, lepenka
38 x 55 cm
Signatura: sign. LD Cína Jelínek
kol. 1912
olej, plátno
52 x 40 cm
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
olej, karton
40 x 53 cm
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
20.léta
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Kaván
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, karton
40 x 52 cm
Signatura: sign. LD Kaván
olej, plátno
35,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 16 500 Kč |