kol. r. 1900
olej, překližka
31,5 x 45 cm
Signatura: sign. PD P
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, malířská lepenka
26 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Jaro Procházka
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
90 x 90 cm
Signatura: sign. PD Jos. Svoboda
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
20. léta
olej, plátno
90 x 110 cm
Signatura: sign. PD Škrdlík
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, lepenka
33,5 x 38 cm
Signatura: sign. LD K. Špillar
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, překližka
40 x 30 cm
Signatura: sign. LD Rudolf V. Špillar
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
olej, dřevěná deska
54,5 x 47 cm
Signatura: sign. PD Rud. Vejrych
24 x 32,5 cm
Signatura: sign. PN Jan Bauch 1950
olej, malířská lepenka
46 x 38 cm
Signatura: sign. PN V. Beneš
Vyvolávací cena: | 37 000 Kč |
olej, plátno
80 x 68 cm
Signatura: sign. PD Bochořáková
olej, překližka
38 x 43 cm
Signatura: sign. LD Drtikol 1943
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
92 x 65 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 56 000 Kč |
olej, plátno
38 x 90 cm
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
olej, plátno
60 x 82 cm
Signatura: sign. vzadu Foltýn B. 1947
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 22 cm
Signatura: sign. PD F. Gross
olej, lepenka
30 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross
Vyvolávací cena: | 14 500 Kč |
olej, překližka
20,5 x 39 cm
Signatura: sign. PU V. Hejna 41
olej, překližka
18,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. PN V. Hejna
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
olej, plátno
56 x 46 cm
Signatura: sign. LD Hliněnský R. 46
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
1952
komb. technika, lepenka
43 x 52,5 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 52
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
60 x 81 cm
Signatura: sign. PD M. Holý 44
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
27,5 x 35 cm
Signatura: sign. PN M. Holý 38
olej, plátno
72 x 55 cm
Signatura: sign. PD Jiroudek
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, lepenka
51 x 36 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 43