1911-12
bronz
v. 23 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
bronz
v. 19 cm
Signatura: sign. Horejc
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
sádrový reliéf
64 x 52 cm
Signatura: sign. vzadu Janošek
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
glazovaná pálená hlína
36 x 36 cm
Signatura: sign. dole Kutálek
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
modelářská hlína
v. 20 cm
Signatura: sign. vzadu Lauda
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
bronz
v. 38 cm
Signatura: sign. Štursa
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
mosaz, bronz
v. 30 cm
Signatura: značeno Hotárek
40.léta 18.st.
olej, plátno
21,8 x 35,2 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |
olej, plátno
65 x 100 cm
Signatura: sign. PD K. Hofman 32
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
1903
olej, plátno
72 x 98 cm
Signatura: sign. PD J. Honsa
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
1910-15
olej, plátno
40 x 54,5 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kol. r. 1915
olej, plátno
41 x 58 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
poč. 30.let
olej, plátno
43 x 55 cm
Signatura: sign. PD Kaván v úctě
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
1895-1900
olej, plátno
52 x 72 cm
Signatura: sign. LD Radimský
olej, překližka
74 x 100 cm
Signatura: sign. PD K.J. Sigmund 1937
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
1922
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Foltýn 22M
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
olej, plátno
61 x 49 cm
Signatura: sign. LD Foltýn 36
Vyvolávací cena: | 980 000 Kč |
olej, překližka
25 x 30 cm
Signatura: sign. PD G
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
50 x 61 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
2.pol.30.let
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
43,5 x 33,5 cm
Signatura: sign. LD Endré Nemes
olej, lepenka
52 x 68 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, plátno
56 x 59 cm
Signatura: sign. PD AP
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, enkaustika, lepenka
37 x 27 cm
Signatura: sign. LD Ant. Procházka 32
Vyvolávací cena: | 165 000 Kč |