olej, plátno
66 x 53 cm
Signatura: sign. PU Emil Czech
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66,5 cm
Signatura: sign. LD O. Číla
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kvaš, lepenka
63 x 45 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, překližka
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD F. Duša
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, malířská lepenka
43 x 37 cm
Signatura: sign. LD F. Engelmüller
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
olej, plátno
26 x 65 cm
Signatura: sign. PN Emil Filla 48
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
1950-1
olej, plátno
89 x 106 cm
Signatura: sign. vzadu Foltýn B 1950-1
Vyvolávací cena: | 37 000 Kč |
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD Rom. Havelka 1926
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1909
olej, lepenka
25,5 x 33 cm
Signatura: sign. PD Jar. Hněvkovský 909
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1937
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
40 x 45 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1977
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, plátno
50,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1979
olej, plátno
46,5 x 55 cm
Signatura: sign. LD O. Janeček 47
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1954
olej, plátno
52 x 72 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 54
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
olej, plátno
70 x 80 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra
olej, plátno
36 x 25 cm
Signatura: sign. LD Jiroudek 37
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, lepenka
19 x 26,5 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, lepenka
52 x 72 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
39 x 50 cm
Signatura: sign. PD Kaván
olej, plátno
35,5 x 27 cm
Signatura: sign. LN P. Kotík 36
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
1922
olej, lepenka
45 x 50 cm
Signatura: sign. LD Král 1922
komb. technika, karton
23 x 31 cm
Signatura: sign. PD Král 1930
1954
kvaš, tuš, karton
57 x 82 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 54
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, lepenka
34 x 50 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |