olej, dřevěná deska
50 x 71 cm
Signatura: sign. DU Emil Filla 25
Vyvolávací cena: | 980 000 Kč |
olej, plátno
65 x 54 cm
Signatura: sign. vzadu Foltýn
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
1907
olej, plátno
68 x 82 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 275 000 Kč |
olej, plátno
55 x 57 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 929
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
1912-14
olej, plátno
65 x 54 cm
Signatura: sign. LD Kars
Vyvolávací cena: | 680 000 Kč |
olej, plátno
92 x 72 cm
Signatura: sign. LD Jar. Král 1939
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
30. léta
olej, plátno
54 x 66 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
61 x 104 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
enkaustika, lepenka
58 x 40 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1915
olej, plátno
40,1 x 25 cm
Signatura: sign. LD AP.
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
1930-31
olej, lepenka
35 x 44,5 cm
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
olej, plátno
55 x 87 cm
Signatura: sign. PN V. Špála 30
olej, plátno
66 x 100 cm
Signatura: sign. LD V. Špála 35
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |
olej, tužka, tempera, překližka
27 x 35 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý J. 39
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
1912-13
bronz
v. 33 cm
Signatura: neznačeno
1911-12
bronz
v. 38 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
1918
bronz
v. 42 cm
Signatura: sign. na plintě Horejc
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
glazovaná pálená hlína
v.20 cm
Signatura: sign. Kutálek
Vyvolávací cena: | 12 500 Kč |
bronz
v. 12 cm
Signatura: sign. na plintě J. Mařatka Eva
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1914
bronz
v. 24 cm
Signatura: sign. na plintě J. Mařatka
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1918
bronz
v.35 cm
Signatura: sign. na plintě Štursa 1918
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
1910-11
bronz
v. 57 cm
Signatura: sign. na plintě Štursa
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
glazovaná pálená hlína
v. 42,5 cm
Signatura: sign. uvnitř Ida V.
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
komb. technika, papír
17 x 22,5 cm
Signatura: sign. DU Boštík 198
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |