froasáž s objektem
30 x 21 cm
Signatura: sign. DU LN
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, sololit
37,5 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak 73
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
33 x 43 cm
Signatura: sign. PD W. Nowak
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, sololit
51,5 x 67 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
42 x 52 cm
Signatura: sign. PD E.A.Longen 1933
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
50 x 87 cm
Signatura: sign. LD Porš Gustav 1920
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
32 x 93 cm
Signatura: sign. PD Rabas
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
enkaustika, sololit
33,5 x 34,2 cm
Signatura: sign. PD Fr. Ronovský
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
33 x 27 cm
Signatura: sign. LD K. Souček 75
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
48,5 x 59 cm
Signatura: sign. PD Fr. Srp 29
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
60. léta
olej, plátno
123 x 87 cm
Signatura: sign. LD Svoboda 67
olej, plátno
73 x 60 cm
Signatura: sign. LD T.F.Šimon
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
barevné křídy, lepenka
67 x 51 cm
Signatura: sign. LD Karel Špillar
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
81,5 x 61 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, malířská lepenka
50 x 35 cm
Signatura: sign. PD Tikal 65
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
48 x 54 cm
Signatura: sign. LD J. Ullmann
olej, překližka
50 x 55 cm
Signatura: sign. LD Vaculková 42
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
olej, překližka
25 x 34 cm
Signatura: sign. LD Valter 81
olej, malířská lepenka
22 x 18 cm
Signatura: sign. PD R.V.
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
olej, plátno
53 x 75,5 cm
Signatura: sign. PD Soter Vonášek 1930
olej, plátno
41 x 61 cm
Signatura: sign. vzadu Antonín Waldhauser Praha
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
pol.18.stol.
olej, plátno
96 x 71 cm
Vyvolávací cena: | 54 000 Kč |