olej, překližka
18 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 43
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, překližka
57 x 39,5 cm
Signatura: sign. PD Hliněnský 40
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kvaš, lepenka
50 x 62 cm
Signatura: sign. PD B. Hoffstädter 42
olej, lepenka
30 x 39 cm
Signatura: sign. PD J. Honsa
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
1951
olej, lepenka
30 x 40 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1951
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, plátno
25 x 35 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1946
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, plátno
45 x 60 cm
Signatura: sign. DU Ota Janeček 1985
komb. technika, lepenka
42 x 33 cm
Signatura: sign. vzadu Janošek 1961
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
55 x 37 cm
Signatura: sign. PD F. Kaláb 44
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, malířská lepenka
27,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
33 x 48,5 cm
Signatura: sign. DU Kaván Franta
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 30 cm
Signatura: sign. LD B.K.
Vyvolávací cena: | 86 000 Kč |
olej, plátno
51,5 x 72 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 87
olej, malířská lepenka
51 x 62,5 cm
Signatura: sign. PD P.K. 30
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
35 x 28 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 28
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
64 x 81 cm
Signatura: sign. PD Zd. Kremlička 1948
olej, lepenka
26 x 33 cm
Signatura: sign. LD L. Kuba
olej, dřevěná deska
10,3 x 15,2 cm
Signatura: sign. PD L. Kuba
olej, plátno
81 x 65 cm
Signatura: sign. LD Jánuš Kubíček 1958
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
olej, plátno
53 x 54 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 158 000 Kč |
olej, lepenka
42 x 53 cm
Signatura: sign. PD Jar. Kunc
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
olej, lepenka
18 x 27 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, lepenka
44 x 31 cm
Signatura: sign. PD Matal 62
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |