1908
52 x 39 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig 08
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
suchá jehla s monotypem, ruční papír
29 x 19 cm
Signatura: sign. PD Reynek
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
suchá jehla s monotypem, japan
20 x 30 cm
Signatura: sign. PD Reynek
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
vytlačovaná litografie
35 x 20 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová 73
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
41,5 x 32,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 44
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
barevná litografie
28,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
24 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal 28
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
litografie 293/300
40 x 46 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
komb. technika, karton
16,5 x 13 cm
Signatura: sign. DU Boštík 94
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
kresba uhlem, karton
57,5 x 45,5 cm
Signatura: neznačeno, LD Ester a Nardocheus kap.II
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
komb. technika, karton
33 x 24 cm
Signatura: sign. DU Jankovič 80
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
akvarel, karton
18 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
35 x 44 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 37
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
tuš, běloba, papír
15 x 20 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kresba tužkou, karton
29 x 47 cm
Signatura: znač. PD 11/I - 57
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
černý a bílý pastel, papír
40 x 38 cm
Signatura: sign. LD Mucha
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1916
kvaš, lepenka
32 x 45 cm
Signatura: sign. PD E. Nevan
kvaš, lepenka
57 x 47,5 cm
Signatura: sign. LD AP
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba perem, papír
52 x 62 cm
Signatura: sign. PD Ronovský 80
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
22 x 20 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 43
akvarel, papír
14 x 21 cm
Signatura: sign. DU Tichý 58
tuš, barevný pastel, karton
17 x 12 cm
Signatura: sign. LN Trampota 23
malba tuší, karton
58 x 40 cm
Signatura: sign. PD Trnka 64
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
komb. technika, karton
36 x 24,5 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 80