1924
tuš, tempera, karton
35,5 x 43 cm
Signatura: sign. PD Foltýn 1924
Vyvolávací cena: | 165 000 Kč |
komb. technika, karton
32 x 25 cm
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 43
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, lepenka
45 x 38 cm
Signatura: sign. PD Kars
Vyvolávací cena: | 315 000 Kč |
olej, plátno
76 x 92 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, plátno
65 x 50,5 cm
Signatura: sign. LD Jar. Král 1932
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: sign. PD Jar. Král 1940
Vyvolávací cena: | 425 000 Kč |
olej, sololit
40 x 59 cm
Signatura: sign. vzadu J.K.
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, plátno
38 x 46 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 155 000 Kč |
1909
olej, plátno
66 x 82,5 cm
Signatura: sign. PD Kubišta 1909
Vyvolávací cena: | 2 000 000 Kč |
olej, plátno
42,5 x 62,5 cm
Signatura: sign. LD B. Lacina 15.7.1945
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, vosk. karton
38,5 x 28,5 cm
Signatura: sign. LD Matal 47
Vyvolávací cena: | 37 000 Kč |
olej. tempera, vosk. papír
82 x 64 cm
Signatura: sign. PD Matal 48
Vyvolávací cena: | 46 000 Kč |
komb. technika, lepenka
65 x 50 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka 27
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
akvarel, tuš, papír
20 x 28 cm
Signatura: sign. PD Šíma 1929
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
45,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 44
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
kol. r. 1918
kolorovaný linoryt
42,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD V. Špála
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
olej, plátno
27,5 x 34,2 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 33
komb. technika, papír
33,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. DU Tichý 41
olej, dřevěná deska
38 x 52 cm
Signatura: sign. LD Tikal 44
olej, tempera, dřevo
25 x 39 cm
Signatura: sign. PN Zerzavý 37
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
bronz
v. 18,5 cm
Signatura: sign. dole Horejc
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
barevně glazovaná keramika
v. 37 cm
Signatura: sign. DU Kutálek
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1918
bronz
v. 35 cm
Signatura: sign. na plintě Štursa 1918
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
barevně glazovaná keramika
v. 39 cm
Signatura: sign. uvnitř Vaculková Ida 90
Vyvolávací cena: | 3 200 Kč |