komb. technika, karton
27,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 40
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
komb. technika, karton
16,5 x 13 cm
Signatura: sign. DU Boštík 194
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
kresba tuší, papír
27 x 18 cm
Signatura: sign. PD K. Černý Š 45
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
akvarel, tužka, karton
19 x 13,5 cm
Signatura: sign. DU L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
malba tuší, papír
21 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD A. Justitz 1919
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
komb. technika, karton
23 x 30 cm
Signatura: sign. vzadu J. Kolář 95
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
kresba tužkou, karton
42 x 28 cm
Signatura: sign. PD Král 1926
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kresba pastelem, karton
43 x 58 cm
Signatura: sign. LD B. Lacina 44
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
uhel, pastel, karton
40 x 29 cm
Signatura: sign. LD B. Lacina 42
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1954
akvarel, tuš, karton
24 x 17 cm
Signatura: sign. LD Josef Lada 54
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
tuš, akvarel, papír
20 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 77
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
tuš, akvarel, papír
16 x 22 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1974
Vyvolávací cena: | 19 500 Kč |
barevné křídy, pastel, karton
60 x 41 cm
Signatura: značeno vzadu pozůstalostním razítkem
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
barevné křídy, pastel, karton
50 x 34 cm
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
kresba tuší, běloba, papír
20 x 14 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
akvarel, karton
27 x 22 cm
Signatura: sign. PD W.A.
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
38,5 x 55 cm
Signatura: sign. PD Pelc 47
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
kresba pastelem, karton
29 x 20 cm
Signatura: sign. DU Sklenář 70
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
30 x 21 cm
Signatura: sign. DU Tichý 44
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
30 x 40 cm
Signatura: sign. LD Tichý 44
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1917
malba tuší, papír
16 x 27 cm
Signatura: sign. PD A. Wachsmann
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
22,5 x 16,5 cm
Signatura: sign. LD Vodňany 1958 J. Zrzavý
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
bronz
v. 16,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1924-25
4 x bronzová plastika
v. 19, 18, 19, 20 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |