komb. technika
v. 80 cm
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |
akryl, plátno
90 x 90 cm
Signatura: značeno vzadu autorem
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, plátno
141 x 163 cm
Signatura: sign. zezadu
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
komb. technika, plastika
v. 33 cm
Signatura: sign. na plintě K. Nepraš
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, sololit
59 x 49 cm
Signatura: sign. PD I. Ouhel 90
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1992-3
aluminium, plech, nerez, železo
330 x 415 x 220 cm
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
olej, plátno
140 x 100 cm
Signatura: sign. zepředu
Vyvolávací cena: | 105 000 Kč |
komb. technika, papír
100 x 70 cm
Signatura: sign. zezadu
tónovaný polyester
v. 40 cm
Signatura: sign. zezadu Č.S.
komb. technika
162 x 120 cm
Signatura: sign. zezadu
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
70 x 44 cm
Signatura: sign. nečitelná
tempera, lepenka
60 x 45 cm
Signatura: sign. LN Jan Bauch 1966
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
tempera, akvarel, karton
54 x 50 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1981
olej, lepenka
24,8 x 18 cm
Signatura: sign. LD M. Benka 1933
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
1922
olej, lepenka
35,5 x 48 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček 22
olej, lepenka
51 x 67 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
olej, karton
25 x 34 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
olej, plátno
44,5 x 56 cm
Signatura: sign. PD O. Číla
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, lepenka
25,5 x 35 cm
Signatura: sign. LD Daněk - Sedláček
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
olej, plátno
54,5 x 69,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
olej, plátno
45,5 x 39,5 cm
Signatura: sign. LD F. Duša
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
olej, lepenka
27 x 22 cm
Signatura: sign. LD J. Dvořáček
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
olej, plátno
35 x 55 cm
Signatura: sign. LN Famíra 1944
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1943 - 44
olej, plátno
65 x 92 cm
Signatura: sign. vzadu Fr. Foltýn 1943 - 44
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |