1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
29 x 18 cm
Signatura: Jos. Lada 36.
13,5 x 22 cm
Signatura: v tisku Jos. Lada 44
21,5 x 15 cm
Signatura: v tisku Jos. Lada 35
14 x 17,5 cm
Signatura: v tisku Jos. Lada
14 x 22 cm
Signatura: v tisku Jos. Lada 32
13,8 x 21,5 cm
Signatura: v tisku Jos. Lada 45
18,5 x 15 cm
Signatura: nesignováno
22,5 x 34 cm
Signatura: v tisku Jos. Lada 1936
36,5 x 56 cm
Signatura: Jos. Lada 1936
ofest
25 x 38 cm
Signatura: v tisku Jos. Lada 45.
ofest
37 x 55,5 cm
Signatura: v tisku Jos. Lada 37
37 x 55,5 cm
Signatura: v tisku Jos. Lada 1936.