1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
15 x 15 cm
19,5 x 13 cm
Signatura: Jos. Lada 53 v obraze
19,5 x 13 cm
19,5 x 13 cm
19,5 x 13 cm
barevná litografie
28,5 x 18 cm
Signatura: PD Jos. Lada 36
19,5 x 13 cm
19,5 x 13 cm
barevná litografie
17 x 17 cm
barevná litografie
17 x 17 cm
barevná litografie
17 x 17 cm
barevná litografie
16,5 x 17 cm