1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
11,5 x 7 cm
Signatura: Jos. Lada 49 v tisku
1948, 1945
ofset, litografie
14,5 x 10 / 17 x 10,5 cm
Signatura: 1 x Jos. Lada 48 v tisku
19,5 x 13 cm
16,5 x 11 cm
19,5 x 13 cm
Signatura: Jos. Lada 53 v tisku
22 x 15 cm
22 x 15 cm
Signatura: Jos. Lada v tisku
22,5 x 15 cm
Signatura: Jos. Lada v tisku
1918
průmyslová přílohová litografie
16,5 x 12,5 cm
1918
16,5 x 12,5 cm
Signatura: J. L. 18 v tisku
8,5 x 7,5 cm
Signatura: Jos. Lada v tisku
10 x 7 cm
Signatura: J. Lada 40 v tisku