1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
10,5 x 17 cm
barevná litografie
9 x 11,5 cm
1918
barevná litografie
16,5 x 12,5 cm
barevná litografie
8 x 8,5 cm
barevná litografie
10,5 x 17,5 cm
barevná litografie
10,5 x 17,5 cm
barevná litografie
18 x 21 cm
18,5 x 12,5 cm
19,5 x 13 cm
Signatura: Jos. Lada 53 v tisku
18,5 x 12,5 cm
18,5 x 12,5 cm
18,5 x 12,5 cm