1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
12,5 x 15,5 cm
barevná litografie
15 x 15 cm
barevná litografie
15 x 15 cm
barevná litografie
15 x 15 cm
barevná litografie
15 x 15 cm
12 x 7 cm
Signatura: v desce Jos. Lada 49
litografie
16,5 x 11 cm
litografie
16,5 x 11 cm
11 x 5,5 cm
Signatura: v desce Jos. Lada 44
12 x 7 cm
barevná litografie
15 x 15 cm
barevná litografie
15 x 15 cm