1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
18,5 x 12,5 cm
knižní litografie
15 x 17 cm
knižní litografie
19 x 20 cm
22 x 15 cm
22 x 15 cm
18,5 x 12,5 cm
18,5 x 12,5 cm
18,5 x 12,5 cm
18,5 x 12,5 cm
19,5 x 13 cm
Signatura: Jos. Lada 53 v obraze
18,5 x 12,5 cm
18,5 x 12,5 cm