1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
15 x 15 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
15 x 15 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
15 x 15 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
15 x 15 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
15,5 x 17 cm
Signatura: nesignováno
12,5 x 17,5 cm
Signatura: nesignováno
8 x 17,5 cm
Signatura: nesignováno
21 x 21 cm
Signatura: nesignováno
21 x 21 cm
Signatura: nesignováno
barevná zinkografie
11,5 x 6 cm
Signatura: nesignováno
25,5 x 18,2 cm
Signatura: nesignováno
25,5 x 18,3 cm
Signatura: nesignováno