1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
93 x 64 cm
Signatura: Jos. Lada 48 v tisku
barevná litografie
93,5 x 64 cm
19,5 x 13 cm
Signatura: Jos. Lada 53 v obraze
16,5 x 12,5 cm
Signatura: J. L. 18 v obraze
22,5 x 15 cm
22,5 x 15 cm
15 x 15,5 cm
14,5 x 21,5 cm
17 x 11 cm
17 x 11 cm
barevná litografie
25 x 16 cm
Signatura: Jos. Lada 36
26 x 39 cm
Signatura: Jos. Lada 27 v obraze