1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 9 ✕ š 11,5 cm
Signatura: neznačeno
v 20 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
v 20 ✕ š 16,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk, akvarel
v 11,5 ✕ š 13 cm
Signatura: neznačeno
barevná zinkografie
v 7,5 ✕ š 8 cm
Signatura: neznačeno
barevný ofset
v 27 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Jos. Lada 41. v tisku
v 10 ✕ š 8 cm
Signatura: neznačeno
barevná zinkografie
v 20,5 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
barevný tisk
v 90 ✕ š 61,5 cm
Signatura: PD Jos. Lada 148. v tisku
barevný ofset
v 24 ✕ š 37,5 cm
Signatura: neznačeno
barevný ofset
v 23,5 ✕ š 37 cm
Signatura: UD Jos. Lada 32. v tisku
barevný ofset
v 27 ✕ š 44 cm