1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
30. léta
litografie
27,2 x 19,7 cm
30. léta
litografie
26,7 x 19,8 cm
30. léta
litografie
27,2 x 19,7 cm
30. léta
litografie
27,2 x 19,7 cm
30. léta
litografie
27,2 x 19,7 cm
30. léta
litografie
26,7 x 19,8 cm
kvaš, tuš
16,3 x 12,3 cm
1954
24,5 x 39 cm
Signatura: v tisku Jos. Lada 54.
25 x 38 cm
Signatura: v tisku Jos. Lada 45.
25 x 39,5 cm
Signatura: Jos. Lada 44
24 x 38,5 cm
Signatura: Jos. Lada 50
litografie
18 x 12 cm
Signatura: nesignováno