1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
37 x 55,5 cm
Signatura: v tisku Jos. Lada 37
24,5 x 39,5 cm
Signatura: v tisku Jos. Lada 44
26,3 x 18 cm
Signatura: Jos. Lada 49
24,5 x 38 cm
Signatura: v tisku Jos. Lada 45.
chromolitografie
9,7 x 8 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
25 x 16 cm
Signatura: Jos. Lada 36.
barevná litografie
27,5 x 17 cm
Signatura: Jos. Lada 36
20. léta
barevná zinkografie
10 x 8 cm
Signatura: nesignováno
25 x 39 cm
25 x 38 cm
Signatura: v tisku Jos. Lada 45
kresba tuší, běloba, kvaš, karton
16,5 x 12,5 cm
Signatura: na rubu potvrzení originality Aleny Ladové
30 x 45,5 cm
Signatura: Jos. Lada 41