1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
15 x 15 cm
barevná litografie
15 x 15 cm
barevná litografie
12 x 7 cm
Signatura: Jos. Lada 49 v tisku
barevná litografie
12 x 7 cm
10,5 x 5,5 cm
Signatura: Jos Lada 44 v tisku
12 x 6 cm
26 x 22 cm
barevná litografie
12 x 7 cm
barevná litografie
12 x 7 cm
barevná listografie
12 x 7 cm
barevná litografie
17 x 17 cm
barevná litografie
17 x 17 cm