1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
19,5 x 13 cm
Signatura: Jos. Lada 53 v tisku
19,5 x 13 cm
13,5 x 21,5 cm
Signatura: Jos. Lada 45 v tisku
14 x 21,5 cm
Signatura: Jos. Lada 35 v tisku
barevná litografie
15 x 10,5 cm
14,5 x 21,5 cm
Signatura: Jos. Lada 41 v tisku
22 x 13,5 cm
Signatura: Jos. Lada 44 v tisku
19 x 12,5 cm
14,5 x 22 cm
Signatura: Jos. Lada 42 v tisku
14 x 21,5 cm
21,5 x 13,5 cm
Signatura: Jos. Lada 49 v tisku
12 x 8,5 cm