1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie
18 x 12 cm
Signatura: nesignováno
litografie
18 x 12 cm
Signatura: nesignováno
litografie
18 x 12 cm
Signatura: nesignováno
litografie
18 x 12 cm
Signatura: nesignováno
litografie
18 x 12 cm
Signatura: nesignováno
litografie
16 x 10 cm
Signatura: nesignováno
litografie
16 x 10 cm
Signatura: nesignováno
litografie
15,5 x 11 cm
Signatura: nesignováno
litografie
16 x 10 cm
Signatura: nesignováno
litografie
16 x 11 cm
Signatura: nesignováno
litografie
17 x 11 cm
Signatura: nesignováno
9,8 x 7,8 cm
Signatura: nesignováno