1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
9 x 9 cm
18,5 x 12,5 cm
22,5 x 15 cm
22 x 15 cm
litografie
9 x 14 cm
Signatura: Jos. Lada 48 v tisku
8,5 x 6 cm
Signatura: Jos. Lada v tisku
9 x 8 cm
Signatura: Jos. Lada v tisku
12,5 x 7,5 cm
Signatura: Jos. Lada 49 v tisku
11 x 5,5 cm
Signatura: Jos. Lada 44 v tisku
barevná zinkografie
11,5 x 7,5 cm
barevná litografie
15 x 15 cm
barevná litografie
15 x 15 cm