1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
11,5 x 7 cm
Signatura: Jos. Lada 49. v tisku
16,5 x 11 cm
12 x kresba tuší, kvašová běloba
12 ks 22 x 26,5 cm
18,5 x 12,5 cm
18,5 x 12,5 cm
litografie
10,5 x 5,5 cm
Signatura: LN Jos. Lada 44 v tisku
21,5 x 15 cm
Signatura: Jos. Lada 35 v tisku
19,5 x 13 cm
Signatura: Jos. Lada 53 v tisku
18 x 12 cm
18 x 12 cm
barevná litografie
13,5 x 8 cm
11,5 x 7 cm
Signatura: Jos. Lada 49 v tisku