1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
barevný ofset
v 24,5 ✕ š 38 cm
Signatura: PN Jos. Lada 45. v tisku
barevná zinkografie
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
barevná zinkografie
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
barevný ofset
v 24 ✕ š 37,5 cm
Signatura: neznačeno
barevný ofset
v 22 ✕ š 37,5 cm
Signatura: neznačeno
barevný ofset
v 27 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Jos. Lada 41 v tisku
barevný tisk
v 90 ✕ š 61,5 cm
Signatura: PD Jos. Lada 48 v tisku
barevný ofset
v 27 ✕ š 44 cm
barevná litografie
v 26 ✕ š 16 cm
Signatura: PD Jos. Lada 36.
barevný tisk
v 19 ✕ š 16 cm
Signatura: neznačeno
v 25 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno
v 25 ✕ š 18 cm
Signatura: neznačeno