1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
11,5 x 11,5 cm
1918
barevná litografie
16,5 x 12,5 cm
1918
barevná litografie
16,5 x 12,5 cm
Signatura: J. L. 18 v tisku
1918
barevná litografie
16,5 x 12,5 cm
1918
barevná litografie
16,5 x 12,5 cm
Signatura: J. L. 18
22,5 x 15,5 cm
Signatura: Jos. Lada v tisku
21,5 x 13,5 cm
Signatura: Jos. Lada 48 v tisku
14,5 x 17,5 cm
Signatura: Jos. Lada v tisku
14,5 x 21,5 cm
Signatura: Jos. Lada 1937 v tisku
13,5 x 21,5 cm
Signatura: Jos. Lada 31 v tisku
12 x 7 cm
Signatura: Jos. Lada 49 v tisku
12 x 7 cm