1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
9 x 7,5 cm
Signatura: neznačeno
9 x 7,5 cm
Signatura: neznačeno
barevný ofset
27 x 44 cm
Signatura: PD Jos. Lada 41. v tisku
16 x ofset
20 x 14 cm
Signatura: 12 x různě v tisku
barevná litografie 30/500
32 x 42 cm
Signatura: PD Jos. Lada 42.
11 x 11,5 cm (výřez)
Signatura: PD J. L.
10,5 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
21 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
kresba tuší, běloba, tužka, karton
22 x 26,5 cm
Signatura: neznačeno
22 x 26,5 cm
Signatura: neznačeno
10,5 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
3 x barevný ofset
3 ks 12,5 x 9 cm
Signatura: neznačeno