1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
17 x 17 cm
litografie
11 x 11 cm
barevná litografie
8,5 x 7,5 cm
barevná litografie
16,5 x 16,5 cm
barevná litografie
17 x 17 cm
barevná litografie
17 x 17 cm
barevná litografie
11,8 x 7 cm
Signatura: v tisku Jos. Lada 49
barevná litografie
11,7 x 7 cm
litografie
12 x 7 cm
23 x 16 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
15 x 15 cm
Signatura: nesignováno
barevná litografie
15 x 15 cm
Signatura: nesignováno