1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
7,5 x 5 cm
Signatura: Jos. Lada v tisku
11,5 x 7 cm
Signatura: Jos. Lada 49 v tisku
22 x 15 cm
22 x 15,5 cm
18,5 x 12,5 cm
22 x 15 cm
18,5 x 12,5 cm
22,5 x 15 cm
průmyslová přílohová litografie
16,5 x 12,5 cm
1918
16,5 x 12,5 cm
Signatura: J. L. 18 v tisku
9 x 11,5 cm
tisk (průmyslová přílohová litografie)
10 x 17 cm