1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
tuš, kolorovaná akvarelem
11 x 15,5 cm
Signatura: Jos. Lada
barevná litografie
14 x 9,5 cm
Signatura: nesignováno
akvarel, papír
28 x 19 cm
Signatura: PD Jos. Lada 1926
barevná litografie
29 x 18 cm
Signatura: PD Jos. Lada 36.
barevná litografie
28 x 17,5 cm
Signatura: PD Jos. Lada 36