1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
barevný ofset
19,5 x 13 cm
Signatura: LD Jos. Lada 53. v tisku
barevný ofset
18,5 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
barevný ofset
18,5 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie
26 x 16 cm
Signatura: PD Jos. Lada 36.
barevná litografie
37 x 57 cm (výřez)
Signatura: LN Jos. Lada 47. v tisku
kresba tuší, běloba, karton
41 x 34 cm
Signatura: neznačeno
11 x 6,5 cm
Signatura: U v knize Jos. Lada v tisku