1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 30/500
32 x 42 cm
Signatura: PD Jos. Lada 42.
11 x 11,5 cm (výřez)
Signatura: PD J. L.
10,5 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
21 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno