1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
1954
24,5 x 39 cm
Signatura: v tisku Jos. Lada 54.
25 x 38 cm
Signatura: v tisku Jos. Lada 45.
25 x 39,5 cm
Signatura: Jos. Lada 44
24 x 38,5 cm
Signatura: Jos. Lada 50
litografie
18 x 12 cm
Signatura: nesignováno
litografie
18 x 12 cm
Signatura: nesignováno
litografie
18 x 12 cm
Signatura: nesignováno
litografie
18 x 12 cm
Signatura: nesignováno
litografie
18 x 12 cm
Signatura: nesignováno
litografie
18 x 12 cm
Signatura: nesignováno
litografie
16 x 10 cm
Signatura: nesignováno
litografie
16 x 10 cm
Signatura: nesignováno