1887–1957
451
154 %
156 000 Kč
716 Kč
870 000 Kč
v 20,5 ✕ š 17 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 21 cm
Signatura: neznačeno
v 21 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
25,5 x 18 cm
Signatura: nesignováno
litografie
22 x 18 cm
Signatura: nesignováno
litografie
22 x 18 cm
Signatura: nesignováno
litografie
22 x 18 cm
Signatura: nesignováno
kolorovaná kresba tuší
13 x 10,5 cm
25 x 18 cm
Signatura: nesignováno
25,5 x 18 cm
Signatura: nesignováno
25 x 18 cm
Signatura: nesignováno
litografie
14,5 x 9 cm
Signatura: v tisku Jos. Lada 49.
litografie
14,5 x 9 cm
Signatura: v tisku Jos. Lada 49
litografie
27,4 x 19,4 cm
30. léta
litografie
27 x 20 cm