1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
2. pol. 30. let - 1. pol. 40. let
kombinovaná technika, plátno kašírované na lepence
36,8 x 28,2 cm
Signatura: sign. LN Zrzavý Jan
Vyvolávací cena: | 2 400 000 Kč |
1908
10,8 x 10,8 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
barevná litografie
31,5 x 47,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |