1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
1915
olej na plátně
39 x 24 cm
Signatura: signováno na rubu na blind rámu Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 5 000 000 Kč |
olejová tempera na dřevě
32 x 44 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo nahoře Zrzavý 49
Vyvolávací cena: | 2 250 000 Kč |
uhel na papíře
79 x 43 (výřez z pasparty)
Signatura: signováno a datováno vlevo dole Jan Zrzavý 1919
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
olejová tempera na dřevě
28 x 36 cm
Signatura: signováno, popsáno a datováno vzadu Jan Zrzavý, Lipnice, tempera 1947
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
1952
olej a tempera na dřevě
39,8 x 32,5 cm
Signatura: signováno a datováno PN J. Z 52
1952
olej a tempera na dřevě
39,8 x 31,5 cm
Signatura: signováno a datováno LN J. Z 52