1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
barevná litografie
v 10 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Zrzavý
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kresba uhlem
v 40 ✕ š 22 cm
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
litografie 204/300
v 39 ✕ š 46,5 cm
Signatura: PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
barevný pastel, křídy, papír
v 29 ✕ š 45,5 cm
Signatura: sign. PD monogram J. Z. 37
pastel, tužka, papír
13,5 x 18 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
48,5 x 63,5 cm
Signatura: sign. PD Zerzavý 1928
Vyvolávací cena: | 8 000 000 Kč |
9,5 x 14,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD J. Z. 64
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba uhlem, tužka
60 x 40 cm
Signatura: sign. PD monogram JZ
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olejová tempera, překližka
35 x 27 cm
Signatura: sign. PN Zrzavý XI. 34
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
barevná litografie 180/200
31,5 x 47,5 cm
lept, ruční papír, autorský tisk
23 x 14,5 cm
litografie 4/25, autorský tisk
35,3 x 26,8 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan, LD aut. tisk 4/25
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |