1890–1977
448
133 %
107 500 Kč
42 500 Kč
10 500 000 Kč
kresba uhlem, papír
54 x 27 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 1920
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1932 - 33
olej, lepenka
23,5 x 19 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý 932
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
kresba tužkou, papír
11,8 x 15,5 cm
Signatura: sign. PD J. Z.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba tužkou, papír
11,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD J. Z.
Vyvolávací cena: | 10 500 Kč |
kol. r. 1912
kresba tužkou, papír
6 x 6,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kresba tužkou, papír
8,5 x 12,5 cm
Signatura: sign. na rubu Krucemburk J. Z. VII. 39
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
kresba tužkou, papír
7 x 6,3 cm
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
24 x 48 cm
Signatura: Jan Zrzavý 62
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |